Predaj sro s DPH

/Predaj sro s DPH
Predaj sro s DPH2018-10-01T21:18:15+00:00

Nestrácajte čas a peniaze zakladaním sro a DPH registráciou a vyberte si svoju spoločnosť z veľkého zoznamu ready-made sro a firiem na predaj s históriou. Predaj sro s DPH trvá týžden ale založenie sro a registrácia DPH dva mesiace.

Zoznam firiem

Sídlo firmy – využite služby virtuálneho sídla, elektronickej schránky a administrácie pošty iba od 9€/mesačne a neutracájtefinanciena kancelárske priestory.

Agentúra dočasného zamestnávania („ADZ“)– ADZ je spoločnosť, ktorá získala osobitnú licenciu a môže zamestnať zamestnancov, následne  ich prenajať inej firme, napr. fabrike. V prípade, keď druhá firma už nepotrebuje zamestnancov, nemusí im dávať výpoveď a čakať než skončí výpovedná doba, stačíiba ak zruší prenájom . Na rozdiel od ostatných spoločností, ktoré môžu dať výpoveď zamestnancovi len z veľmi obmedzených dôvodov, ktoré sa vo väčšine aj tak nenaplnia (najčastejším výpovedným dôvodom je zrušenie pracovnej pozície, ale takú pozíciu potom nemožno nejaký čas obnoviť), agentúra dočasného zamestnávania uvádza ako jeden z výpovedných dôvodov, že fabrika (nájomca) zrušil nájom zamestnanca.

Ready-made sro – ready-made sro je firma bez akejkoľvek činnosti, nikdy neaktívna a bez histórie. Poznáte výhody spoločností ready-made sro a firiem s históriou?Viete aký je medzi nimi rozdiel?

Firma s históriou – práve firmy s históriou sa môžu zúčastniť na tendroch a obstarávaniach, v ktorých je nevyhnutná určitá doba existencie.Ďalšou výhodou firmy s históriou je, že zvyčajne pri leasingu alebo úvere na automobil takáto spoločnosť zaplatí oveľa menšiu akontáciu.

Neplatca DPH – neplatca nepodáva DPH priznanie,čo znamená, že si nemôže uplatniť vratku DPH.

Platca DPH – výhodou platcu DPH je, že Vám daňový úrad pri kúpe auta vráti 20% z kúpnej ceny v podobe vratky. Pri kúpe nehnuteľnosti (po 5 rokoch) alebo cezhraničnej kúpe auta, alebo vecí Vám priamo predajca poníži cenu kupovaného predmetu / služby o 20% (resp. podľa sadzby v danom štáte). Čo sa týka kúpy nehnuteľností je možné zaplatiť cenu bez DPH aj pri vnútroštátnom predaji.

Mesačný platca DPH – pri mesačnom platcovi DPH je potrebné podávať DPH priznania každý mesiac. Výhodou sa stáva, že aj vratky DPH prídu skôr.

1/4 ročný platca DPH – štvrťročný platca DPH podáva DPH priznania len každé tri mesiace. Zároveň aj na vratky DPH je potrebné čakať dlhšiu dobu.

Priznanie DPH – podanie DPH priznania od 10€.

Daňové priznanie – podávame a pripravujeme daňové priznanie od 90€.

  Zdarma nad 900€:
  - reliéfna pečiatka
  - reprezentatívny zakladač
 • zmena sídla, názvu, spoločníkov a konateľov je zahrnutá v cene za prevod
  *cena sa navýši o 200€, ak si nadobúdateľ neobjedná preposielanie/skenovanie pošty a sídlo v Bratislave II alebo z iných vybraných miest
  info SR: http://orsr.sk/search_subjekt.asp?lan=sk
  info ČR:https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik
  info Anglicko: https://beta.companieshouse.gov.uk/

Táto webová lokalita používa súbory cookie a služby tretích strán. Ok