Firma v Anglicku

Firma v Anglicku

Existujúce firmy sú už skôr založené a v obchodnom registri zapísané obchodné spoločnosti bez záväzkov a pohľadávok, s garanciou bezdlžnosti. Exitujúce firmy majú vybavené živnosti, takže podnikáte okamžite a spĺňajú všetky zákonom stanovené podmienky.

Výhodnosť anglických spoločností vyplýva najmä z toho, že jej spoločníci, ktorí nie sú rezidenti vo Veľkej Británii, neplatia vo Veľkej Británii žiadne dane z dividend a podielov na zisku vyplácaných anglickými spoločnosťami tejto fyzickej alebo právnickej osobe. Okrem toho v rámci Európskej únie dividendy a podiely na zisku vyplácané dcérskou spoločnosťou v prospech materskej spoločnosti nie sú zdaniteľné, t.j. právo EÚ zakazuje zdaňovanie dividend medzi dcérskou a materskou spoločnosťou.

V prípade záujmu o tieto služby nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár alebo telefonicky.

Zdanenie spoločností vo Veľkej Británii

– daň z príjmu pri zisku do 250.000 GBP: 19%
– daň z príjmu pri zisku nad 250.000 GBP: 25%
– sadzba DPH: 20%

Incorporated.sk v mediách – pravidelne publikujeme

Zoznam ready-made spoločností v Anglicku

 
NázovSídloZaložená - Cena
Apgar Ltd
London, England
2014 - 5.900€
Whitlash Ltd.
London, England
2014 - 5.900€
Maudlow Ltd.
London, England
2014 - 5.900€
Sacto Ltd.
London, England
2014 - 5.900€

Kontakt

  • Vami zadané údaje do kontaktného formulára budú použité prevádzkovateľom tohto webového portálu alebo tretími stranami zabezpečujúcimi právne a účtovné vybavenie Vašich dopytov alebo na účely kontaktovania technickým oddelením. Odoslaním formuláru s tým vyjadrujete súhlas.