Založenie novej s.r.o.  vás pripraví o čas. Ťažká administratíva a nekonečné rady na úradoch odrádzajú každého. Existuje nejaká alternatíva?

Áno, existuje, máte možnosť zakúpiť si ready made spoločnosť pripravenú rovno na podnikanie.

Ako vlastne fungujú ready made spoločnosti a oplatia sa vám  v roku 2020?

V dnešnej dobe každým dňom pribúdajú ľudia ,ktorý začínajú s vlastným podnikaním. Najčastejšou formou podnikania je stále s.r.o. vzhľadom na obmedzené ručenie spoločníkov, no častokrát je jej založenie časovo náročné a drahé, a mnoho ľudí to môže odradiť.

Podnikajte ihneď ( už do 24 hodín)

Najväčšou výhodu ready made spoločností je práve rýchlosť. Ready-made spoločnosť je pri kúpe už hotová firma , všetky náležitosti podmieňujúce začatie podnikania sú už splnené a to zápis v obchodnom registri a zloženie základného kapitálu. Vďaka tomu sa vyhnete zdĺhavej administratíve a podnikať budete už do 24 hodín. U nás kúpite už od 250€.

Skutočne sa to oplatí?

Ready made spoločnosť je práve pre tých, ktorí chcú začať podnikať ihneď bez zdĺhavej administratívy. Vďaka našim službám je možné si zaobstarať spoločnosť na kľúč. Kde si kupujúci môže sám zadefinovať ako bude jeho spoločnosť vyzerať . Celý proces založenia trvá od 5-10 dní. Navyše, hotová spoločnosť od Incorporated.sk je pre kupujúceho výhodou aj preto, že sa s ňou nikdy nepodnikalo, a preto nie je zaťažená žiadnymi dlhmi, pohľadávkami ani záväzkami.

Rozhodli ste sa ísť do ready-made spoločnosti?

Pred tým ako zaplatíte, overte si niekoľko dôležitých informácií. A to hlavne či má firma splatený kapitál so plnej výšky, skontrolujte či má firma naozaj čistú obchodnú históriu a nie je zaťažená záväzkami. Dajte si záležať na výbere spoľahlivého poskytovateľa, ktorý vám do konečnej ceny neprihodí žiadne skryté poplatky.

K ready-made spoločnosti by vám tí najlepší poskytovatelia mali vystaviť aj certifikát o bezdlžnosti.